Konferencja Naukowa "Morze, Pomorze i my na przestrzeni wieków"

Przypominamy, że już jutro rozpoczniemy VII edycję Słupskiego Festiwalu Historycznego. Najpierw pragniemy zaprosić wszystkich na Konferencję Naukową dotyczącą szeroko pojętej historii Pomorza.

2 września 2021 - I dzień konferencji będzie miał miejsce w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce, adres: Os. Lędowo 1N 76-271 Ustka (dzień stacjonarny);

3 września 2021 - II dzień konferencji będzie miał miejsce w Urzędzie Miejskim w Ustce, adres: ul. Wyszyńskiego 3 76-270 Ustka (dzień online- prelegenci będą wygłaszać swoje referaty podczas transmisji online). Oczywiście każdy, kto będzie zainteresowany może zjawić się w UM Ustka i wysłuchać wystąpień.

Zaczynamy o godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią Pomorza do czynnego uczestniczenia w obradach, zarówno 2, jak i 3 września - wstęp wolny!