Konferencja Naukowa "Morze, Pomorze i my na przestrzeni wieków" już za nami

Miło nam poinformować, że w dniach 2-3 września br. w ramach VII Słupskiego Festiwalu Historycznego odbyła się Konferencja Naukowa "Morze, Pomorze i my na przestrzeni wieków".

2 września obrady w formie stacjonarnej odbyły się w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej im. admirała floty Józefa Unruga, gdzie uroczystego otwarcia ww. wydarzenia dokonali: komendant kmdr Grzegorz Okuljar, Burmistrz Miasta Ustka Jacek Maniszewski, prorektor ds. nauki dr hab. Dariusz Ficek, prof. AP oraz dyrektor naszego Instytutu prof. Wojciech Skóra.

3 września br. tym razem w Urzędzie Miejskim w Ustce obrady odbyły się w formie online.

Dziękujemy wszystkim prelegentom i przybyłym gościom za owocne obrady, ciesząc się, że choć po części udało nam się spotkać w tradycyjny sposób.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!