Organizacja zajęć w semestrze zimowym 2020/21

Szanowni Doktoranci i Studenci Instytutu Historii wszystkich roczników!

Zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 będą nietypowe z powodu zagrożenia epidemicznego. Rozpoczynamy je 5 października, w poniedziałek, według planów (dostępnych na stronie Instytutu).

Proszę zabrać ze sobą maseczki na twarz i zajmować miejsca w salach w oddaleniu 2m od siebie.

Ale takie zajęcia trwać będą tylko przez pierwszy tydzień (5-9 X 2020)

Od 12 X 2020 zdecydowana większość zajęć w Instytucie Historii odbywać się będzie zdalnie (on-line), przed ekranami komputerów (smartfonów), ale w czasie rzeczywistym. To znaczy, że w godzinach wyznaczonych w planie zajęć – zajęcia powinny się odbywać przed ekranami. I tak będzie zapewne przez cały semestr zimowy. Wykładowcy uzgodnią z Wami metody komunikacji, warunki zaliczenia i program, w którym będziecie się kontaktować.

Uwaga Studenci I roku studiów I stopnia (licencjackich) i I roku II stopnia (magisterskich).

Dyrekcja Instytutu Historii zaprasza Was na spotkanie organizacyjno-informacyjne:

• I rok studiów I stopnia (licencjackich): poniedziałek 5 X, godz. 15.30, budynek na ul. Arciszewskiego 22 a (tzw. Humanik), sala nr 20.
  • I rok studiów II stopnia (magisterskich): poniedziałek 5 X, godz. 11.30, budynek na ul. Arciszewskiego 22 a (tzw. Humanik), sala nr 28.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę się kontaktować z opiekunami roku (spis poniżej), sekretariatem IH (p. mgr Ewa Skrzypczyk:  ih@apsl.edu.pl) i zastępcą dyrektora IH ds. dydaktycznych, dr. Kacprem Pencarskim (kacper.pencarski@apsl.edu.pl).

Opiekunowie roczników w IH:

I ROK HISTORII (SPS) – dr Wojciech Bejda   (wojciech.bejda@apsl.edu.pl)

II ROK HISTORII (SPS) – mgr Patrycja Jędrzejewska (patrycja.jedrzejewska@aspl.edu.pl)

III ROK HISTORII (SPS) – dr Justyna Żukowska  (justyna.zukowska@apsl.edu.pl)

I ROK HISTORII (SDS) – dr Kacper Pencarski (kacper.pencarski@apsl.edu.pl)