Rozprawa doktoska naszej absolwentki wydana drukiem

Miło  nam poinformować, że absolwentka studiów doktoranckich, prowadzonych w naszym Instytucie, dr Dagmara Grajczak doczekała się wydania swojej dysertacji doktorskiej.

Jest to pierwszy wydany drukiem doktorat absolwentki studiów doktoranckich w naszym Instytucie. Promotorem był prof. Wojciech Skóra.

Dr Dagmara Grajczak ukończyła w naszej Uczelni studia magisterskie historyczne i germanistykę. Pracowała jako wolontariuszka w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie (którego jest członkiem). Doktorantką w Instytucie Historii i Politologii była w latach 2012-2016. Otrzymała Stypendium Fundacji z Brzezia Lanckorońskich na rok 2016. Prowadziła zajęcia dydaktyczne w naszym Instytucie w roku akademickim 2015/2016. Autorka kilku artykułów naukowych, publikowanych m.in. w „Dziejach Najnowszych”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

image alt text