Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Historii

Instytut Historii

Studenci

Dr Wojciech Bejda w Wiosennej Redakcji TV Słupsk

Miło nam poinformować, że 1 kwietnia br. gościem Wiosennej Redakcji TV Słupsk był dr Wojciech Bejda z naszego Instytutu.

Dr Wojciech Bejda zapowiedział kolejną edycję Słupskiego Festiwalu Historycznego, który w tym roku zostanie połączony z Nocą Kolekcjonerów! Impreza trwała będzie w dniach 2-4 czerwca br. 
Jeśli ktoś z Państwa jest kolekcjonerem i chciałby podzielić się swoimi zbiorami lub chciałby podjąć współpracę i wziąć udział jako wystawca podczas Słupskiego Festiwalu Historycznego, zapraszamy do kontaktu z naszym Instytutem:

Instytut Historii Akademia Pomorska w Słupsku
ul. Arciszewskiego 22 a 76-200 Słupsk
telefon: 59 84 05 324,
e-mail: ih@apsl.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Słupskiego Festiwalu Historycznego i Nocy Kolekcjonerów! Szczególnie zapraszamy tegorocznych maturzystów oraz osoby zainteresowane podjęciem studiów w naszym Instytucie, ponieważ będzie to doskonała okazja do poznania nas i naszej oferty kształcenia, którą przygotowaliśmy na nadchodzący rok akademicki 2022/2023.

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z dr. Wojciechem Bejdą: 

https://www.tv-slupsk.pl/wiadomosci/5943,wiosenna-redakcja-tv-slupsk-o-slupskim-festiwalu-historycznym-na-akademii-pomorskiej

Znajdziesz nas tutaj