PROF. WOJCIECH SKÓRA W TV SŁUPSK

Informujemy, że 13 stycznia 2020 r. Dyrektor naszego Instytutu, prof. Wojciech Skóra udzielił wywiadu Nowej Telewizji Słupsk (Vectra). Przedstawił sylwetki nieznanych dotychczas sowieckich zarządców Słupska w 1945 r.

16.01.2020
Prof. Agnieszka Teterycz-Puzio na konferencji w Lizbonie

Miło nam poinformować, że w dniach 6-7 grudnia br.w Lizbonie pracownica naszego Instytutu prof. Agnieszka Teterycz-Puzio wzięła udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Woman and War organizowanej przez Centre for the Humanitates-Universidade Nova de Lizboa.

16.12.2019
Prof. Roman Drozd w Radio Gdańsk

Miło nam poinformować, że dnia 4 grudnia prof. Roman Drozd był gościem Radia Gdańsk. Rozmowa dotyczyła m. in. kwestii odrzucenia przez Radę Miejską w Słupsku uchwały dotyczącej darmowej komunikacji miejskiej dla studentów i doktorantów i stanowiska prof. Romana Drozda w tej sprawie.

12.12.2019