Kolejna publikacja naszych doktorantów

Miło nam poinformować, że nakładem Wydawnictwa Naukowego Akademii Pomorskiej w Słupsku ukazała się publikacja autorstwa absolwentki studiów doktoranckich w naszym Instytucie dr Anety A. Dudy oraz doktoranta mgra Szymona Smentka pt.: Koło Naukowe Historyków Akademii Pomorskiej (1970-2020).

20.01.2022
Życzenia świąteczne

Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne dla pracowników, studentów, doktorantów, absolwentów i wszystkich sympatyków naszego Instytutu oraz całej Akademii Pomorskiej w Słupsku

23.12.2021
Kolejna publikacja za 200 pkt prof. Romana Drozda

Gratulacje dla prof. dr hab. Romana Drozda z Instytutu Historii, który opublikował kolejny artykuł naukowy, punktowany najwyższą możliwą liczbą punktów przewidzianą w wykazie czasopism MNiSW, tj. 200 pkt!

17.12.2021
Kolejna obrona doktoratu w naszym Instytucie

Miło nam poinformować, że 15 grudnia br. o godz. 12.00 w sali 59 (ul. Arciszewskiego 22a) odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Mgr. Wojciecha Gajewskiego.

16.12.2021
Wykład na 5+

Instytut Historii i Biuro ds. Rozwoju i Współpracy zaprasza na kolejny wykład w ramach nowej edycji programu „Wykład na 5+” zatytułowany „Co Amerykanie wiedzą o historii Polski - albo co powinni!”.

10.12.2021