Nowa publikacja w Instytucie Historii

"W tajnej służbie. Wykłady płk. dypl. Stefana Mayera o polskim wywiadzie wojskowym w okresie 1918-1945" to najnowsza publikacja prof. zw. dr hab. Piotra Kołakowskiego, pracownika Instytutu Historii naszej Uczelni.

29.01.2021
Nowa publikacja Prof. Agnieszki Teterycz-Puzio

Niezmiernie miło nam poinformować, że nakładem Wydawnictwa Inforteditions - publikacje historyczne  ukazała się najnowsza książka Prof. Agnieszki Teterycz-Puzio pt. "Dwie bitwy Mozgawa 13 IX 1195–Zawichost 19 VI 1205"

13.01.2021
Anglojęzyczna monografia współredagowana przez Prof. Roberta Kuśnierza

Miło nam zakomunikować, iż nakładem Wydawnictwa Sejmowego ukazała się monografia wieloautorska pt. The Holodomor – Poland – Polish Victims 1932-1933, Warszawa 2020, ss. 255, pod redakcją profesora Roberta Kuśnierza z Instytutu Historii AP oraz ministra Michała Dworczyka (obecnie szefa Kancelarii PRM).

05.01.2021