Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Historii

Instytut Historii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Struktura i Pracownicy Instytutu

Pracownia Historii Starożytnej, p.40

Dr Wojciech Bejda, adiunkt - wojciech.bejda@apsl.edu.pl

Zakład Historii Średniowiecznej, p.38

Dr hab. Agnieszka Teterycz-Puzio, prof. AP - kierownik - agnieszka.teterycz-puzio@apsl.edu.pl

Dr hab. Jarosław Sochacki, prof. AP - jaroslaw.sochacki@apsl.edu.pl

Mgr Patrycja Jędrzejewska - patrycja.jedrzejewska@apsl.edu.pl

Zakład Historii Nowożytnej i XIX wieku, p.27c

Ks. dr hab. Józef Szymański, prof. AP - kierownik - jozef.szymanski@apsl.edu.pl

Dr hab. Paweł Gut, prof. AP - pawel.gut@apsl.edu.pl

Dr Ewa Łączyńska-Bartoszek, adiunkt - ewalaczynska@wp.pl

Dr Justyna Żukowska, adiunkt - justyna.zukowska@apsl.edu.pl

Zakład Historii XX wieku, p.44

Prof. dr hab. Wojciech Skóra, prof. zw. AP - kierownik  - wojciech.skora@apsl.edu.pl

Dr hab. Maciej Hejger, prof. AP - maciej.hejger@apsl.edu.pl

Dr hab. Elżbieta Kal, prof. AP- elzbieta.kal@apsl.edu.pl

Zakład Historii Pomorza Archiwistyki, p.45

Dr hab. Zenon Romanow, prof. AP - kierownik - zenon.romanow@apsl.edu.pl

Dr Małgorzata Mastalerz-Krystjańczuk, adiunkt - malgorzata.mastalerz-krystjanczuk@apsl.edu.pl

Dr Kacper Pencarski, adiunkt - kacper.pencarski@apsl.edu.pl

Dr Kazimierz Kallaur, adiunkt - kazimierz.kallaur@apsl.edu.pl

Zakład Studiów Wschodnich, p.49/27a

Prof. dr hab. Piotr Kołakowski, prof. zw. AP - kierownik - piotr.kolakowski@apsl.edu.pl

Prof. dr hab. Roman Drozd, prof. zw. AP  - roman.drozd@apsl.edu.pl

Dr hab. Robert Kuśnierz, prof. AP - robert.kusnierz@apsl.edu.pl

Dr hab. Arkadiusz Słabig, adiunkt - arkadiusz.slabig@apsl.edu.pl

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj