PUBLIKACJA ZA 200 PKT PROFESORA ROMANA DROZDA!

Miło nam zakomunikować, że prof. dr hab. Roman Drozd opublikował z Michalem Šmigelem artykuł pt. The extinction of the Ukrainian culture of the Polish-Ukrainian-Slovak borderland and the image of the “Ukrainian Banderite” in Polish and Czechoslovak literature, journalism and cinematography, mid-1940s–1980s, w czasopiśmie „Museology and Cultural Heritage”, punktowany najwyższą możliwą liczbą punktów przewidzianą w wykazie czasopism MNiSW z 18 grudnia 2019 r., tj. 200 pkt (wykaz czasopism, poz.14704).

Jest to pierwszy taki wynik w naszym Instytucie i zapewne jeden z pierwszych w naszej Uczelni.

image alt text

Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów naukowych!

Wierzymy, że też inni pracownicy pójdą w ślady Pana Profesora, przyczyniając się do wzmocnienia naszych szans w przyszłej parametryzacji.